top of page

Workcube

2001 yılından bu yana %100 web tabanlı tek iş yazılımı olan Workcube bütünleşik yapısı sayesinde şirketinizi onlarca farklı program kullanmaktan kurtarır. İşletmenizi uçtan uca yönetmenizi sağlar. 

Ölçeklenebilir yapısıyla büyümenizi ve değişime hızla adapte olmanıza olanak sağlar. Global dünyada işinizi yönetmeniz için ihtiyaç duyacağınız altyapıyı tek bir platformda, Workcube'de bulabilirsiniz.

ERP - FA

Workcube ERP - Finans Muhasebe

Doğru kararlar almak, doğru bilgilerle mümkündür. Workcube Catalyst Finans-Muhasebe çözümü, şirketinizin güncel finansal operasyonlarını ve verilerini gerçek zamanlı ve bütünlüklü olarak yönetmenize, e-Devlet uygulamaları ile birebir entegre şekilde muhasebeleştirmenize ve elde ettiğiniz gerçek zamanlı, konsolide analizler doğrultusunda doğru tahminleme ve planlama yapmanıza olanak tanır.

ERP - SD

Workcube ERP - Satış Yönetimi

Alan, satan, depolayan işletmeler için geliştirilen Workcube Catalyst Satış Dağıtım ürünleri farklı coğrafyalardaki tedarik, satış ve lojistik süreçlerinizi tek ve merkezi olarak yönetebileceğiniz tüm fonksiyonları size getirir.

ERP - MM

Workcube ERP - Üretim

Workcube Catalyst Üretim, size sürekli güncelleyebileceğiniz dinamik bir üretim süreci planlaması, yönetimi ve dijital çağda akıllanan makinelere entegre olabileceğiniz akıllı bir yapı sunar.

 

Üretimi doğru planlamak, malzeme ihtiyaçlarını analiz ederek stok maliyetlerini düşürmek ve kapasite kullanımını yukarıya taşımak, üretim kalitesini arttırmak için uygun araçları Workcube Catalyst’de bulabilirsiniz.

CRM

Workcube CRM - Müşteri İlişkileri

Catalyst CRM, sizi müşterinize daha da yakınlaştırır. İş geliştirme ve satış çalışanlarınız müşteri hakkında çok sayıda bilgiyi kaydedebileceği gibi müşterilerin de bıraktığı izleri izler. Kampanyalar, etkileşimler, toplantılar, ziyaretler, mailler, şikayetler, servis ve garanti işlemleri, anketler, öneriler, fırsatlar, teklifler, siparişler, ortak projeler…

HR

Workcube HR - İnsan Kaynakları

Workcube Catalyst HR ile organizasyonunuzu planlar, uzak ofislerinizi, fabrikalarınızı, iş yerlerinizi internet üzerinde yakınınıza getirirsiniz. Tek şubeli işletmeden grup şirketlerine kadar her boyda işletme için ideal çözüm sunar.

PMS

Workcube PMS - Proje Yönetimi

Workcube Catalyst Proje Yönetimi, işletmelerin çalışanlarının birbirleriyle, iş ortakları ve müşterileriyle ortaklaşa proje yapabilmelerini, bazı iş süreçlerinde kritik iş bilgi ve belgelerini paylaşabilmelerini bu sayede ortak projelerin daha etkin ve hızlı biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan sanal bir iş ortamı yaratır.

PAM

Workcube PAM - Fiziki Varlık Yönetimi

Workcube Catalyst PAM - Fiziki Varlık Yönetimi, şirket içerisindeki fiziki varlıkların, motorlu taşıtların ve IT varlıklarının kayıtlarının tutulması ve tüm tamir-bakım işlerinin merkezi olarak yürütülmesi amacıyla kullanılmaktadır.

CMS

Workcube CMS - İçerik Yönetim

İhtiyacınız halinde Workcube ekibi tarafından size özel sunulan web sitesi, B2B portal, e-ticaret sitesi tasarım hizmetleri doğrudan Catalyst İntranet ve İçerik Yönetimi üzerine inşa edilir.

DAM

Workcube DAM - Dijital Varlık Yönetimi

Workcube Catalyst’in sunduğu evrensel kataloglama yeteneği, dijital varlıklarınızı bir araya toplayarak organize etmenizi sağlar. Çalışanlarınız yetkilendirildikleri ölçüde bu bilgilere çok kısa bir süre içerisinde, istenildiği zaman ve kolay bir şekilde ulaşabilirler.

SUBO

Workcube SUBO - Abonelik Yönetimi

Workcube Catalyst SUBO - Abonelik Yönetimi, abonelik sistemiyle çalışan firmanızın tüm müşterileriyle olan abonelik sözleşmelerini, ilişkilerinizi, abone bilgilerinizi, abonelik bazlı hizmet ve ürünlerinizin faturalandırılmasından sevkiyatına tüm süreçleri etkin bir biçimde yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bileşenleri size sunar.

B2B & B2C

Workcube B2B & B2C - Dijital Varlık Yönetimi

Müşterileriniz, işbirliği içerisinde bulunduğunuz tüm iş ortaklarınız-tedarikçiler, bayiler, servisler, ortak proje yürütülen kişi ve şirketler, global distribütörler ile iş ve ilişkilerinizi, alışlarınızı, satışlarınızı, ticari işlemlerinizi dijital ortamda etkin bir biçimde yürütür ve yönetirsiniz. İletişiminiz ve işiniz hem dijital hem de gerçek ortamda senkronize ve akıcı hale gelir ve ilişki maliyetiniz belirgin şekilde düşer.

E-DÖNÜŞÜM

Workcube E-DÖNÜŞÜM

Workcube, Gelir İdaresi Başkanlığı e-Fatura uygulamasına tabi olan müşterilerine Workcube ERP üzerinden gerçekleştirebilecekleri “Özel Entegrasyon”, “GİB Portal”, “Entegrasyon” uygulamalarına yönelik e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter gibi çalışmalarında eksiksiz çözüm sunuyor.

bottom of page